Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka, ul. Pogodna

Pogodna, Będargowo, pomorskie

  • 172 000 zł
  • 1 003 m²
  • 171,49 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Sadowski

Skontaktuj się

Działka, ul. Pogodna

Pogodna, Będargowo, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

172 000 zł

1 003 m²

171,49 zł/m²

Działka, ul. Pogodna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

172 000 zł 1 003 m² 171,49 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 172 000 zł (171,49 zł/m²)
  • Działka: 1 003 m²
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 15.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Dzień Dobry,

Na sprzedaż uzbrojona, symetryczna działka 1003m2 (prąd , woda) w działce o numerze 63/64 wyrównana, nawieziona i wyczyszczona gotowa do rozpoczęcia budowy domu (wystarczy złożyć projekt lub zamiar postawienia budynku do gminy i po uzyskaniu zgody rozpocząć budowę), znajdująca się w miejscowości Będargowo ul. (...)

Agent

Maciej Sadowski

511 931...

511 931 794

511 931 794

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Sadowski

511 931...

511 931 794

511 931 794

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: